Новини
Biggest dsc05675

Як у Черкасах молодь День Незалежності відзначала.

На площі ТРЦ "Хрещатик-Сіті" вчора відбувся незабутній день народження України - свято "Молодь.UA" - перша спроба відзначити важливу для всієї країни дату інакше, по-європейськи і по-сімейному.

Наймолодші учасники святкування тішилися творчими дитячими зонами, отримали "порцію" аквагриму, робили декупаж з казковими героями, розписували бандани та керамічні вироби. Казково чарівні фотозони стали фоном для безлічі щасливих облич на світлинах містян, а жива статуя викликала подив і захоплення як дорослих, так і малих, змінюючи позу для кожного охочого, підтримуючи їх та запрошуючи фотографуватися. Дитячі колективи ділилися своїм талантом просто у колі друзів та рідних, а не на недосяжній сцені.

Патріотичний бодіарт зірвав шквал оплесків, адже моделі не лише були живими полотнами своїх мисткинь, а й креативно представляли творіння художниць. Символи та обереги, Чумацький шлях і трипільська глиняна лялька, юна Україна і Україна, як вона є, - такі образи вималювали майстрині на тілах моделей.

Після завершення дитячої програми, у свої права на святі вступила вже трішки старша аудиторія. Спочатку виступили черкаські гурти "Пропеллер Маргарити" та "Airline", які по тому поступилися місцем Святославу Бойку, соліста гурту "Широкий лан" із акустичною програмою. Виступу передувала хвилина мовчання за загиблими за волю та незалежність України. Святослав особисто презентував кожну пісню та виконував її настільки потужно, що аудиторія захоплено аплодувала та наприкінці виступу викликала виконавця на біс. Після однієї з пісень, присвяченої воїнам на Сході, на сцену заскочив військовий і вдячно потис руку співакові та обійняв його. Сам Святослав Бойко також отримав задоволення від товариського та щирого прийому в Черкасах і обіцяв неодмінно приїжджати до нас знову.

Музичні виступи на сцені свята продовжили черкаські гурти "Наомі", "July8" та "Сонце в кишені", які запалювали аудиторію талановитою музикою та яскравим виконанням улюблених пісень. Музична програма вечора завершилася сетами головного хедлайнера "Молодь.UA", DJ Tapolsky, який служив у зоні АТО. Своєю музикою йому вдалося завести молодь на повну, адже потужні сети не залишали нікому шансів встояти на місці. Під час виступу DJ Tapolsky на площі було розгорнуто великий прапор України, що стало справжнім драйвовим завершенням всього вечора.

Організатори задоволені заходом і зазначають, що їм вдалося реалізувати майже все задумане. А на майбутнє вони врахують всі недоліки, щоб заходи "Молодь.UA" ставали справжньою подією не лише для молоді міста, а й для всіх Черкас. А зануритися в атмосферу свята допоможе фоторепортаж Світлани Задоровської.

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   25 Серпня 2017, 11:25