Новини
Biggest 17

"Не озирайся і мовчи": із новим романом до Черкас приїздить Макс Кідрук

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, - такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Український письменник Макс Кідрук цієї осені презентує новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни. 30 жовтня він завітає і до Черкас. 

"Не озирайся і мовчи" — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково "НОІМ" - це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу.

"Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії", - уточнює автор.


Презентація книги у Черкасах відбудеться 30 жовтня о 19:00 у Черкаському художньому музеї. Захід відбудеться за сприяння МГО "Книжковий маестро"
 

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   23 Жовтня 2017, 15:55