Новини
Biggest dsc09056

Макс Кідрук презентував новий роман

Молодий, популярний український письменник Макс Кідрук, на запрошення МГО "Книжковий Маестро", завітав у Черкаси 30 жовтня. Під час зустрічі із читачами в художньому музеї, автор презентував новий роман "Не озирайся і мовчи" або "НОІМ", міняв уявлення про плин часу та розказував про ідею наступної книги.

Макс Кідрук із вересня презентує новий роман "Не озирайся і мовчи" у обласних центрах та невеличких містах України. Тур на підтримку книги сьогодні є найбільшим в Україні, адже в планах автора та його команди об'їздити 100 міст, показати більше 130 презентацій.

Макс Кідрук у творчості поєднує художню літературу й наукові ідеї. Тому презентацію розпочав із розповіді про уявлення часу. Заперечив, що він плине та має однакову швидкість для всіх. Час, за його словами, — це довгий батон, а миті - це скибки, які для кожного не однаково нарізані. Ще більше аудиторію завантажило тлумачення поняття "ентропія". Все це необхідні складові, щоб пояснити ідеї, довкола яких будувалася нова книга.

"НОІМ" Максим Кідрук характеризує, як містичний роман з елементами жахів і техно. Про сюжет автор не розповідає. Але, зауважує, що піднімає актуальні проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам. Досліджуючи тему підліткового цькування, Кідрук консультувався з вчителькою з Рівного. Також досліджував як має реагувати адміністрація школи, коли дитина приходить на навчання зі слідами насилля.

Автор завершив презентацію розповіддю про наступний роман, над яким працює з літа. Він має назву "Де немає бога" і розповідатиме про людей, які вижили після авіакатастрофи. Але який вигляд має неприйнятне для життя середовище, і де саме знаходиться ця локація — Кідрук пообіцяв розповісти через рік.

Опісля розповіді письменника, читачі задавали запитання, фотографувалися з автором і купували книги.

Інна Курило  Події і Ремарки   31 Жовтня 2017, 09:15