Новини
Biggest dsc01928

Домашній бенефіс оновлених "Мавп"

Вчора Черкаські Мавпи постали перед вболівальниками в оновленому складі, адже остання домашня гра відбулася майже місяць тому і з того часу відбулися значні зміни в родстері команди. Команду полишили Поповіч та Марінов, а прибули Шахід Девіс та Оскар Беллфілд.

Штаб команди оголосив, що комплектація команди на цей сезон завершена, і фани  очікували, що команда, нарешті, покаже ту гру, яку чекають від неї з початку сезону. І Мавпи не розчарували! Новачок Оскар Беллфілд, який був покликаний у команду закрити позицію першого номера, прибувши буквально напередодні, за день до гри, вже в кінці першої чверті показав справжній клас, віддавши декілька неймовірних асістів на Джефферсона, а в подальшому, організував з Шахідом Девісом справжню феєрію аллей-апів і данків та завершив гру з 9 асістами. Шахід Девіс, який вже мав змогу показати себе в двох попередніх іграх проти Южного та Біпи, сьогодні, не без допомоги вищезгаданого земляка, просто "розквітнув" на майданчику, влаштувавши неймовірне видовище, яке, впевнений, задовольнило смаки найвибагливішого баскетбольного гурмана, і став найрезультативнішим гравцем матчу з 17 очками в активі.

Загалом же по грі: звісно, на даному етапі команди не рівнозначні по силі, Мавпи мають на кожній позиції значну перевагу, особливо це стосується "великих", і якщо ще в першій чверті запоріжці за рахунок енергії та активного здвоєння стримували нашого велетня Марвіна, то вже в другій половині центровий Мавп домінував під обома кільцями, набравши 16 очок, а черкаська команда за рахунок більш злагоджених дій та значно "довшої лавочки" без проблем відірвалася в рахунку на комфортну дистанцію.

Також варто відзначити гру Володимира Конєва, який поступово набирає форму і стає все більше схожим на того Конєва, якого ми всі знаємо. Прекрасно розпорядився довіреним часом вихованець черкаської школи Іван Ткаченко, який прогресує з кожною грою та приносить значну користь на обох сторонах майданчику.

Зрозуміло, що Запоріжжя - не та команда, по грі з якою можна судити про рівень черкаської команди, але ця перемога була дуже важлива, в першу чергу психологічно, і показала, що в команди є певний клас і вона може впевнено перемагати. Проте видовище було надзвичайне та потужне, вболівальники запам'ятають його надовго.

Отже, вже в суботу Мавпам у грі з "Миколаєвом" знову потрібно буде доводити своїм вболівальникам, що перемога над Запоріжжям не просто випадковість, а результат важкої роботи як гравців, так і всього штабу, і я впевнений, що суботня гра не буде легкою прогулянкою, адже "корабели" - це одна з найнезручніших команд для черкасців.

Павло Задніпряний  Події і Ремарки   10 Листопада 2017, 09:49