Новини
Biggest img 1661

"Король болю": із новим романом до Черкас приїздив Богдан Коломійчук

Молодий український письменник Богдан Коломійчук 12 листопада відвідав Черкаси з презентацією нового авантюрного роману "Король болю". Під час зустрічі письменник розповів не лише про новий роман, а й про себе та свою творчість.

За освітою Богдан фізик, але вже після закінчення Львівського національного університету став навчатися на актора театру. У цій професії він був більш зацікавлений, відчував, що саме до неї “лежить душа”. Перший свій роман, "Людвисар", за який молодий автор отримав нагороду престижного конкурсу  "Коронація слова", він написав у 2013 році. У творчості поєднує історію, містику і детективну оповідь. 

Презентацію нового роману Богдан розпочав із розповіді про свої перші романи та мандрівки до Відня, які надихали на їх написання. Письменник не вважає власні романи історичними: історія - лише тло, на якому розгортаються події. При написані книг автору цікаво зрозуміти своїх персонажів. Таке дослідження героя трапилось під час творення "Візиту доктора Фройда" - книги з циклу пригод комісара Вістовича. Письменику цікаво було зрозуміти таку людину, як Фройд, уявити його поведінку. "Якби він жив у нині, то, напевно, був би таким собі пранкером-провокатором", - зазначив Богдан Коломійчук. Прикметно, що зараз одна з польських студій планує зняти детективний серіал, який буде базуватися на книгах про Вістовича.

Що стосується нового роману "Король болю", то в його основу лягла напівмістична і моторошна історія, що відбулася в одному з Львівських замків. Легенда розповідає, що в давнину було поховано заживо дитину, яка заснула летаргічним сном. І, незважаючи на наполягання матері, яка у снах бачила дочку, що кликала на допомогу, ніхто до неї не прислухався. Коли нарешті розкрили місце поховання, то побачили, що дитина намагалася вирватися…. але вже було запізно. Дія роману відбувається у  ХVІ столітті у Львові, Поморянах, Кракові та інших містах Речі Посполитої.

Автор завершив презентацію, розповівши про плани на майбутнє. Більшість своїх творів Богдан Коломійчук характеризує як 18+, але зараз хоче написати детектив для підлітків. 
 

Ярослав Лавров  Події і Ремарки   13 Листопада 2017, 14:48