Новини
Biggest 27

Телефон, смартфон і місто

Колись світ існував без телефонів і був абсолютно інакшим. Технології увірвалися в наше життя та змінили його кардинально. Змінилися не лише ми, але й наше місто. Як? Просвітницький Проект "РІД" запрошує дізнатися це вже зовсім скоро.

22 листопада о 18:00 в Черкаському художньому музеї відбудеться унікальна зустріч із дослідником простору міста та сучасних мобільностей Аллою Петренко-Лисак. Пані Алла, кандидат соціологічних наук, доцент факультету соціології КНУ ім. Т. Шевченка, під час лекторію Телефон, смартфон і місто разом з аудиторією прослідкує те, як змінилося місто та містяни після появи телефонії і що чекає на нас у майбутньому. На зустріч запрошуються всі, від малюків до містян поважного віку - цікаво буде всім!

Лектор заходу - соціолог Алла О. Петренко-Лисак. Кандидат соціологічних наук, доцент університету ім. Тараса Шевченка. Коло наукових інтересів: просторове розмаїття світу та сучасні мобільності – мобільні речі, мобільні ідеї і мобільні люди. Уважний спостерігач та дослідник соціальної дійсності. Міський абориген, шанувальник мистецтва, експерт урбаністичних заходів та проектів.

Загляніть у майбутнє разом із проектом "Р.І.Д"!

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   20 Листопада 2017, 08:37