Новини
Biggest 44

Андрій Кокотюха у Черкасах презентує серію детективних романів.

7 грудня до Черкас завітає сучасний український письменник, журналіст і сценарист Андрій Кокотюха. На зустрічі у театр-студії PROtest письменник презентує серію своїх детективних ретро-романів. Цікаво також буде поспілкуватися з автором з приводу досвіду написання сценаріїв до серіалу "Століття Якова" та фільму "Червоний", який було знято за його власним однойменним романом. 

Андрій Кокотюха — один із найвідоміших письменників України, у доробку якого вже понад 50 написаних творів. Перше оповідання з'явилося на світ ще у 7 років, та так і не побачило ані критики, ні світу. Серйозний же опублікований твір з'явився лише у 1987 році, але відтоді автора не зупинити.

Любов до літератури мала вилитися у літературну професію - бібліотекар, але по закінченню факультету журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Кокотюха журналістом і письменником. З-під "пера" автора вийшли книги для дорослих та дітей, українською та російською мовами. Деякі з його журналістських публікацій були екранізовані, так само, як і романи "Темна вода", "Легенда про Безголового", "Повзе змія". Андрій Кокотюха також написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу «Кримінальні історії» на каналі ICTV. За окрему плату писав "жіночі" оповідання. Автор постійно співпрацює з найбільш популярними українськими газетами, журналами і телеканалами. Твори Кокотюхи неодноразово були відзначені нагородами. У 2012 році став "Золотим письменником України".

Презентація відбудеться 7 грудня о 18:30, за сприяння МГО "Книжковий Маестро". Вартість квитків — 30 грн, для студентів — 20 грн. В день заходу вартість для всіх — 50 грн. Квитки можна придбати в Художньому салоні, на кафедрі видавничої справи та редагування ЧНУ та в активістів "Книжкового Маестро". Під час зустрічі з Андрієм Кокотюхою діятиме цікава акція: за умови купівлі книги на зустрічі, вартість квитка буде відшкодовано. Втім ця умова не стосується квитків, придбаних у день заходу.

Колосальний досвід, цікаві історії, захоплюючі романи - спілкування з Андрієм Кокотюхою неодмінно буде пізнавальним, корисним і цікавим!

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   27 Листопада 2017, 11:12