Новини
Biggest 24

Нові письменницькі імена у Черкасах!

11 грудня у Черкаси приїде молодий письменник, перекладач, літературознавець Остап Українець. Він презентуватиме власну книгу "Малхут".

Естафету літературної зими підхоплює молодий письменник, перекладач і літературознавець Остап Українець. Автор презентуватиме власну книгу "Малхут" - сповнений містики, таємниць і розслідувань роман, дія якого відбувається у 18-19 століттях. Читачі поринуть у таємниче життя бургомістра Іґнація Камінського, відкриють для себе тогочасний Івано-Франківськ та насолодяться закрученими інтригами. 

Втім спілкуватися з Остапом Українцем можна не лише про його прозу - варто розпитати його і про перекладацький досвід, адже він відомий перекладами Говарда Філіпса Лавкрафта, Томаса Стернза Еліота. А спільно з Катериною Дудкою працював над перекладом перших шести книг знаменитого фентезійного циклу Ерін Гантер "Коти-вояки".

Зустріч обіцяє багато відкриттів і, неодмінно, яскравих вражень! Її заплановано на 11 грудня о 19:30 у театр_студія PROtest. Захід відбудеться за сприяння МГО "Книжковий Маестро".

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   01 Грудня 2017, 10:47