Новини
Biggest img 1733

Головне знати, чим закінчиться історія.

Вчора до Черкас, завдяки "Книжковому маестро", завітав сучасний український письменник, журналіст і сценарист Андрій Кокотюха. На зустрічі у театр-студії PROtest письменник презентував серію своїх детективних ретро-романів

Зустріч настільки заінтригувала черкасців, що у театр-студії і голці ніде було впасти. Передовсім, автор розповів про серію ретро-детективів та поділився секретами написання своїх творів. Головне, за словами Андрія Кокотюхи, - знати, чим закінчиться історія, тоді літери самі складаються у слова. За ретро-серією вже знімають серіал, тож письменник презентував і тизер до серіалу.

Далі мова пішла про досвід написання сценаріїв та участі у зйомках українського кіно. Андрій Кокотюха створював сценарії до серіалу "Століття Якова" та фільму "Червоний", який було знято за його власним однойменним романом. Процес "народження" фільму - захопливий для автора. Письменник вважає знімальний майданчик наркотиком, важким наркотиком, від якого немає ліків. Навіть якщо ти надзвичайно раціональна людина. Пана Андрія цікавлять усі жанри кіномистецтва, проте він не розуміє жанру мелодрами, адже жінок потрібно смішити та розважати, а не доводити до сліз. 

Андрій Кокотюха планує і далі брати активну участь у створенні українського кіно. Він також мріє зробити його трендом в Україні, аби на нього ходили, хотіли дивитися та неодмінно насолоджувалися якісним та оригінальним продуктом.

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   08 Грудня 2017, 14:24