Новини
Biggest 0h4a2471zbfff

Перший крок "Мавп" до фіналу Суперліги

Нарешті Суперліга Парі-Матч. ½ фіналу. "Черкаські Мавпи" вперше, на моїй пам’яті, виступають у ролі беззаперечних фаворитів в іграх на виліт. Букмекери були зі мною на 100% солідарні (передматчеві розклади показували, що на перемогу Мавп брали з коефіцієнтом 1.03, на перемогу ж Корабелів приймали з коефіцієнтом близько 8. Але баскетбольна спільнота не поспішала "зливати воду", адже результати серії з "Будівельником" ще ой як довго згадуватимуть. До того ж не втомлювався свої застороги повторювати і головний тренер черкасців, Максим Міхельсон, що в останніх інтерв’ю аргументовано застерігав, "що легкої перемоги не чекайте".

Для себе вже давно склав передматчеву оцінку і був впевнений, якщо наші хлопці збережуть концентрацію та бажання так, як це вони робили в останніх 10 іграх, то "Миколаєву" шансів залишиться небагато. Не буду втомлювати вас переказом ходу гри, а просто відзначу декілька деталей, на які звернув увагу. По-перше, мені дуже сподобався тренерський сюрприз від Максима Сергійовича, який був готовий до того, що нашого нестримного капітана Олександра Кольченка супротивники будуть тримати всіма силами. І поки Сашко бігав і відволікав увагу захисників на себе, активно в наборі очок працювали інші. По-друге, вихід Вови Конєва, який начебто і не був травмований, його чудова гра в захисті, купа чорнової роботи, що була виконана на обох кінцях майданчику. І в нагороду, разом з Ткаченком, він став найкращим стопером цієї гри, не давши зіграти на повну силу снайперам миколаївців.

У Миколаєва, окрім традиційних лідерів, відзначив би Давидюка, який був дуже активним та різностороннім і став справжнім Х-фактором для корабелів. У підсумок додам: дійсно гра не була легкою ні для нас, ні для супротивника, зонний захист наприкінці третьої та протягом заключної чверті став доволі серйозною проблемою для "Мавп", але тільки до моменту, поки не налагодив приціл Кобець.

Думаю, наступна  гра буде цікавішою і тренерський штаб гостей обов’язково щось вигадає, що додасть інтриги цій серії. Обов’язково приходьте в ПС "Будівельник" у четвер - це чудова можливість відчути справжню атмосферу великої гри та отримати неймовірні емоції.

Павло Задніпряний  Події і Ремарки   11 Квітня 2018, 09:14