Новини
Biggest 24

Два дні - і полетіли!

Вже 26-27 травня у Черкаському аеропорту відбудеться масштабний науково-пізнавальний фестиваль "MriyaFest". Основна мета заходу - допомогти молоді та дітям повірити у різноманітність життєвого вибору професійної діяльності. Окрім всього, організатори фестивалю ставлять за мету привернути увагу до аеропорту.

Організатори обіцяють дивувати, вчити, дарувати, розважати, літати, драйвувати. Для цього будуть облаштовані різноманітні локації: інтерактивний майданчик професій, ігрова, картинг-зона, зона тест-драйву автомобілів та мотоциклів, фотозони, фудкорт та, звісно, музична сцена. Діти матимуть змогу взяти участь у різноманітних гуртках, майстер-класах (робототехніка, авіаконструювання тощо). На фестивалі будуть присутні рятувальники, поліціянти, нацгвардійці, медики, які проведуть інтерактивне навчання дітей із їхніми професіями: діти зможуть приміряти форму, оглянути спецавтомобіль тощо.

Однією з найцікавіших частин фестивалю стане авіа-шоу, яке міститиме елементи повітряної акробатики. Організатори запросили пілотів та власників авіаційних суден зі всієї України та Європи. Окрім авіашоу, будуть проводитися оглядові польоти для всіх охочих, вартість яких стартуватиме від 300 грн. Польоти для дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО, будуть безкоштовними.

Окремою частиною фестивалю буде концертна програма. На сцені виступатимуть гурти молодих виконавців у стилі рок та хіп-хоп з усієї області. А хедлайнерами шоу стануть гурти "От вінта", "Кімната Гретхен" та "Yarmak".

У програмі є все - від музичних виступів, танців і майстер-класів до змагань, перегонів, польотів і перформансів. Обирайте своє - пізнавайте, вивчайте та розважайтеся! До зустрічі на злітному полі вже цієї суботи о 12:00!

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   24 Травня 2018, 11:59