Новини
Biggest 24

Міський портал "Місто на "Че"

Сьогодні офіційно виходить у світ міський портал, присвячений Черкасам. Інформація, представлена на порталі, якнайповніше розкриватиме культурне та мистецьке життя міста, триматимк в курсі подій та пропонуватиме ідеї для розвитку й пізнання нашої малої батьківщини.

У розділі "Публікації" будуть висвітлюватися історичні події, що найбільше вплинули на місто, розміститься інформація про мальовничі куточки Черкас та області. Будівлі та люди, які сформували Черкаси, місця, які закохають у наш край і розкриють із неочікуваного боку, викликаючи бажання неодмінно їх відвідати, - з "Містом на "Че" ви пізнаєте саме серце міста й регіону. Звісно, для всіх, хто цікавиться щоденним життям Черкас, на сайті будуть представлені найсвіжіші новини зі всіх міських інтернет ЗМІ.

Дізнатися коротку історію міста, детальніше вивчити його герб та зануритися в його атмосферу можна у розділі "Про "Че"Найрізноманітніші події для розвитку та розваги, для навчання та відкриттів нового пропонуватиме розділ "Афіша". Головний напрямок - культура, мистецтво та лекторії. Практично всі заходи, представлені на сайті, безкоштовні - така політика сайту.

Оскільки ініціатором створення порталу є Громадська ініціатива "Місто на "Че", то, звісно, тут представлено й новини з життя і діяльності організації, загальну інформацію про неї та її учасників.

Головною окрасою порталу буде "Фотогалерея", де ви зможете побачити захоплюючі фотомандрівки містом, а також поринути у найцікавіші події міста. Слідкуйте за життям міста, пізнавайте його історію та найпотаємніші куточки, розвивайте місто разом з нами, насолоджуйтеся мистецтвом - портал "Місто на "Че" відкриває безліч можливостей для кожного!

Ярослав Лавров  Події і Ремарки   03 Квітня 2017, 03:00