Новини
Biggest 28

Храм "Білий лотос"

Туристичною родзинкою Черкас по праву можна назвати буддійський храм "Білий лотос", що височіє на Дніпрових пагорбах. Ідея започаткувати храм з'явилася у голови буддійської громади Черкащини Володимира Скубаєва після шестирічного паломництва до Лаосу. Ця будівля - найбільший і єдиний буддійський храм у Європі, який було побудовано в 90-х роках, де вивчають стародавню філософію та опановують бойові мистецтва. Його прообразом став знаменитий буддійський храм у Лаосі.

У храмі є чимало унікальних речей. Так перед храмом усіх зустрічає Біла ступа, яка є символом жіночої енергії, Всесвіту та земних стихій. На території ж храму альтернатива Білій – Чорна ступа (чоловіча енергія), під якою розташована пірамідальна кімната з каменем космічного походження Бен-Бен, вершина якого спрямована вниз. А вже біля входу до храму стоять, привезені з Лаосу до Черкас, дві кам'яні фігури древніх воїнів, яким по 7 тисяч років.

Крім того, під час екскурсії, можна потрапити до каменя, знайденого під час будівництва храму, на якому зображений Будда в масці воїна. На місці, де знайшли його, тече цілюще джерело, вода якого здатна вилікувати від багатьох хвороб. Є можливість відвідати головну кімнату зі статуєю Будди, прикрашену килимами, деревом і оксамитом, майстер-класи та семінари з тайського боксу і кунг-фу, чайні церемонії. Усім охочим роблять фото аури. 

Ольга Пузенко  Цікаві місця Черкас   05 Квітня 2017, 16:48