Новини
Biggest 27

Долина Троянд

Парк "Долина троянд" розташований на березі Кременчуцького водосховища, вид на який найкраще відкривається з Пагорбу Слави, де встановлений монумент "Батьківщина-Мати". Зазвичай у парку панує тиша та милують око гарні краєвиди. Та на свята Долина Троянд оживає: відбуваються фестивалі, концерти, змагання, лунає музика, проходять ярмарки, майстер-класи, запускають паперові ліхтарики та різнобарвні повітряні кулі. 

Декоративне оформлення парку включає декілька фонтанів, озер, зручних місць для пікніків. У 2012-му році у парку встановлено сонячний годинник – центральна стрілка зроблена у вигляді журавля, який ніби намагається злетіти у небо. Циферблат має також цікаве літературне оформлення, адже замість цифр встановлено 12 кованих стільців. А минулого року саме в Долині Троянд відкрили пішохідний фонтан, у якому залюбки бавляться дітлахи та рятуються від спеки дорослі. Проте зараз, на жаль, троянд тут не багато, а назва, власне, свідчить про колишню трояндову славу парку. Парк здебільшого засаджений багаторічними травами, порізаний алеями з лавочками та ліхтарями, має кілька квіткових клумб, які створюють відчуття затишку та спокою.

Із парку відкривається чудовий краєвид на Дніпро, а що ще треба мандрівникові, чи жителю міста, щоб відпочити від міського гамору?! А ще, бажаючі можуть трохи позасмагати неподалік на пляжі, пограти у спортивні ігри, потренуватися на спортивному майданчику.

Сьогодні це один із улюблених парків черкасців, адже тут не лише можна відпочити у тиші й спокої, але й добре погуляти на масових заходах, які нерідко проводяться у цьому мальовничому куточку. Долина троянд - літній майданчик для співочих фестивалів та вокальних концертів, облюбоване місце й для проведення Дня Черкас та Дня Незалежності. Минулого року Долина Троянд приймала гостей та учасників першого Черкаського фестивалю короткометражного кіно "КіноШот". Просто неба тут демонстрували найкращі вітчизняні фільми, зібравши не лише поціновувачів кіномистецтва, а й пересічних черкасців, які скористалися чудовою нагодою провести дозвілля у родинному колі.

Ольга Квятковська  Цікаві місця Черкас   09 Квітня 2017, 12:59