Новини
Biggest 3

Нові можливості проекту Р.І.Д.

Від вивчення слів до пізнання роду - проект Р.І.Д., над яким працюють черкаські розробники, зростає та презентує новий додаток для Android.

Розширюючи свій словниковий запас, користувачі додатку "Р.І.Д." азартно накопичували піщинки часу. Відтепер кількість перетворюється у якість. У новому додатку від проекту Р.І.Д. "Крамниця" піщинки часу можна обмінювати на частини Книги РОДу, інформацію про визначні постаті та важливі історичні події. Пісок часу допоможе вам помандрувати знайомими та маловідомими закутками української історії, культури та розкрити для себе всю красу рідного слова. 

"Крамниця" складається з трьох розділів: Книги, Постаті, Події. Персонажі першого розділу стануть вашими гідами в історії української землі. Постаті, закономірно, познайомлять з найвизначнішими особистостями нашої історії, окреслюючи їхній вплив на розвиток усієї держави. А розділ Події містить не тільки описи того, що відбувалося в Україні, а й справжні документи - витяги, з документів, уривки з літописів та художньої літератури.

Накопичуйте піщинки, обмінюйте їх на частини історії та пізнавайте український рід! 

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   03 Травня 2017, 09:03