Новини
Biggest 2

Цьогоріч у конкурсі "Черкаси. Я це роблю" прагнуть змагатися 13 соціальних проектів

Довгоочікуваний конкурс громадських проектів "Черкаси. Я це роблю" відбудеться у рамках другого фестивалю тімбілдингу Summer Challenge вже 3 червня.

Всі проекти, до 14 травня розглядало журі конкурсу, до складу якого увійшли: Віктор Євпак – генеральний директор IT-компаніїї "Ekreative", засновник, директор FoodHacker, Mapamagic, лідер громадської ініціативи "Нові Люди", філантроп; Вікторія Феофілова – голова ГО "Молодь Черкащини", самостійно реалізувала 40 проектів, член комісії з відбору соціальних проектів облдержадміністрації; Даша Подолян – засновник організації "Промолодь", координатор інкубатору "Ідея - Дія – Результат".

Вже 16 травня у мережі Фейсбук на сторінці фестивалю ви можете познайомитися з переліком допущених до конкурсу проектів. Наступного ж дня, а саме 17 травня о 18:30, відбудуться збори кураторів проектів з оргкомітетом фестивалю Summer Challenge та Дариною Подолян, аби підготуватися  до презентації громадських ініціатив на фестивалі. З 20 травня ці презентації з’являться на широкий загал у мережі Інтернет. Власне, у день проведення заходу під час презентацій проектів проектів на локації фестивалю "Черкаси. Я це роблю", кожен відвідувач зможе ознайомитися з ідеями та кураторами ініціатив, залишити свої відгуки та побажання.

Засновниця фестивалю, відома ведуча Ольга Касьянова зазначила, що цьогоріч надійшло 13 заявок на участь у конкурсі, серед яких здебільшого такі, що покликані допомагати іншим, проекти спортивного спрямування, арт-проекти для дітей та підлітків.

Нагадаємо, фестиваль Summer Challenge-2017 спрямований на об'єднання владу та громади задля реалізації одного із суспільно корисних проектів для міста.

Ольга Квятковська  Події і Ремарки   14 Травня 2017, 13:57