Новини
Biggest 16

У Черкасах представили справжню історію

Не перевантажену цифрами, логічну та взаємопов'язану між собою. Так відомий журналіст, медіаменеджер та історик Олексій Мустафін презентував черкасцям свій цикл історичних книг, адресований широкій аудиторії, "Справжня історія". Автор у Черкасах уперше, до цього видання представляли лише у Києві.

Як зауважив сам автор, спонукало його до написання книг історичної тематики народження сина. Адже йому стало цікаво, за якими книгами та джерелами його син вивчатиме історію світу й України. Переглянувши шкільні підручники, Олексій зрозумів, що вони мають низку недоліків.

- А я звик працювати за принципом: "Якщо бачиш, що щось не так, то візьми і зроби краще!". А оскільки я за фахом історик, то і вирішив написати підручник, який буде зрозумілий, доступний та логічний, - наголосив Олексій Мустафін.

Відмінність книг циклу "Справжня історія" також полягає у тому, що розповідь будується логічно до розвитку історичного процесу в цілому, а не поділяється за розвитком цивілізацій. До всього у циклі розкрито історію України як частину Світової історії, з огляду пов'язаність України з її сусідами у різні періоди.

Відвідати творчу зустріч і поставити свої питання зібралося понад 20 любителів історії. Цікавилися читачі чи планує автор розкрити у своїх книгах періоди Першої світової війни та Другої світової.

- При підготовці циклу я намагався проаналізувати всю актуальну літературу, готуючи книгу того чи іншого періоду, багато досліджував. - зазначив автор. - У нас є тенденція до довільних інтерпретацій, псевдоджерел тощо, я ж хотів показати справді справжню історію: захопливу, правдиву, що спирається на факти та думки фахових істориків.

Наприкінці зустрічі Олексій Мустафін проанонсував нові видання, що готують до друку за його авторства про історію прянощів та кави. Тож, охочим зануритися у вир не лише історії світу, а в окремі течії, незабаром буде чим зайнятися.

Анна Крутіхіна  Події і Ремарки   11 Червня 2017, 10:15