Новини
Biggest 28

Легенди міста на ЧЕ

Так і запишіть: свято відбулося! Яскраве, сонячне, по-товариськи тепле та родинне, пізнавальне й активне - таким було святкування Дня міста на Че. Воно було різноманітним по всьому місту, але на площі Богдана Хмельницького було особливим.

Легенди міста на ЧЕ​ зібрали до свого кола багато містян різного віку, від малечі до найстарших, у прагненні випробувати себе на знання міста та дізнатися про нього щось абсолютно нове. Розваги почалися з велоквесту, до якого за попередньою реєстрацією готувалося 25 команд. Втім на старт вийшло 18, а дійшло до фініша лише 14. Кажуть, завдання від Миколи Короля​ були такими карколомними, що, наприклад, будівлі Музей "Кобзаря"​ та колишнього готелю "Слов'янський" учасники вивчали мало не з лупою. Декому не вистачило сили духу, декому - тіла, а от найсильнішими у велопошуках стали: "Людени"

Квестери-пішоходи були вже не такими багаточисельними: тут зареєструвалося 12 одиниць людино-компаній, а до кінця дійшло лише 6. Субота, вочевидь, розморила черкасців і їм було ліньки виконувати завдання, які були не складні, однак дуже творчі. Що ж, головне, що були ті, хто дійшов до кінця та отримав свою винагороду.

Емоцій святу додавали музики: Олексій Хуторний​ виконував під гітару власні пісні та кавери на композиції відомих українських гуртів, а Володимир Шуляка зачаровував казковими мелодіями саксофону. Додавала сонячного настрою та, паралельно, вела захід чарівна Вікторія Гуро​. І, нарешті, дівчата з Книжковий Маестро​ доповнили святкування Дня міста літературною складовою. Книжковий ярмарок так і гудів, як той вулик, де містяни збирали по краплі найсолодший "мед" зі Львівського форуму видавців до своїх домашніх бібліотек. 

Описати словами можна все, що завгодно, однак найкраще поринути в атмосферу дійства вам допоможе фоторепортаж неперевершеної Світлани Задоровської​, яка "накрутила" власний маршрут квесту по всіх локаціях. Сподіваємося, вони додадуть радості вашому дню!

Ольга Пузенко  Події і Ремарки   20 Вересня 2017, 16:23